Με μεγάλη συμμετοχή από όλα τα σωματεία της Δωδεκανήσου, πραγματοποιήθηκε το περασμένο Σάββατο στο ΕΑΚ «Καλλιπάτειρα» η ημερίδα κλειστού στίβου με την ονομασία «Ρόδος 2017». Τα αποτελέσματα των αγώνων είναι τα εξής:
60Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 7΄΄27 1ΟΣ
ΠΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 7΄΄45 2ΟΣ
ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7΄΄53 3ΟΣ
ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1994 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 7΄΄54 4ΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 8΄΄55 5ΟΣ
ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 8΄΄89 6ΟΣ
ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1969 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 8΄΄94 7ΟΣ

60Μ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7΄΄91 1ΟΣ
ΚΑΡΡΑΤΕΛΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2000 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7΄΄93 2ΟΣ
ΣΙΑΠΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2001 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7΄΄95 3ΟΣ
ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8΄΄08 4ΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8΄΄37 5ΟΣ

60Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΪ 2000 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8΄΄28 1Η
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2001 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8΄΄57 2Η
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄72 3Η

60Μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΓΚΑΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ (Ν) 1998 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8΄΄17 1Η

60Μ ΠΠΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ. ΘΕΣΗ
ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8΄΄3 1ΟΣ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄4 2ΟΣ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄8 3ΟΣ
60Μ ΠΚΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 8΄΄43 1Η
ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8΄΄60 2Η
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8΄΄64 3Η
ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 8΄΄94 4Η
ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8΄΄97 5Η
ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄22 6Η
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄24 7Η
ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9΄΄24 7Η
ΖΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΤΖΕΛΑ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄44 9Η
ΚΙΤΣΑΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄51 10Η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄54 11Η
ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9΄΄61 12Η
ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄67 13Η
ΝΕΓΚΡΟΥΣΤΟΥΕΒΑ ΝΤΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄71 14Η
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄76 15Η
ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄86 16Η
ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄94 17Η
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10΄΄10 18Η
ΤΣΙΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10΄΄83 19Η
ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10΄΄93 20Η
ΖΑΡΚΑΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11΄΄40 21Η

60Μ ΠΠΒ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 9΄΄09 1ΟΣ
ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄26 2ΟΣ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄28 3ΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9΄΄52 4ΟΣ
ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9΄΄56 5ΟΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄99 6ΟΣ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2004 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10΄΄05 7ΟΣ
ΤΣΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 10΄΄25 8ΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (Γ) 1990 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 8΄΄50 1Η

60Μ ΠΚΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8΄΄71 1Η
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄02 2Η
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 2005 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄16 3Η
ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄18 4Η
ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄26 5Η
ΠΑΙΝΕΣΗ ΙΣΜΗΝΗ 2004 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9΄΄37 6Η
ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄37 6Η
ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄40 8Η
Χ’ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄46 9Η
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄52 10Η
ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄71 11Η
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 9΄΄77 12Η
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9΄΄78 13Η
ΑΡΓΕΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9΄΄82 14Η
ΑΔΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10΄΄05 15Η
ΧΡΗΣΤΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10΄΄31 16Η
ΚΑΨΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10΄΄35 17Η
ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΠΑΝΕΡΜΙΩΤΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10΄΄61 18Η
ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ DNF DNF

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝ.
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ ΘΕΣΗ
ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (Γ) 1990 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 8΄΄4 1Η

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Ε.Σ.
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ ΘΕΣΗ
ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΠΑΙΔΩΝ) ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓ. 9΄΄0 1ΟΣ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Ε) ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 6.00 1ΟΣ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Π) ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 6.74 1ΟΣ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΔΡΩΝ) 1990 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.80 1ΟΣ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5.12 1ΟΣ
ΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.28 2ΟΣ
ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.20 3ΟΣ
ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΓΙΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.15 4ΟΣ
ΠΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.72 5ΟΣ
ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.27 6ΟΣ
ΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.22 7ΟΣ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ (Κ) 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.92 1Η

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.66 1Η
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.47 2Η
ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΠΟΥ 2003 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.26 3Η
ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.92 4Η
ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.90 5Η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.87 6Η
ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.54 7Η
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.45 8Η
ΜΙΡΑΚΑ ΠΑΟΛΑ ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.40 9Η

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.48 1Η
ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ 2001 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.40 2Η

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Ε) ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 12.75 1ΟΣ

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Π) ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 13.55 1ΟΣ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.56 1Η
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.47 2Η
ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.97 3Η
Χ’ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.96 4Η
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 3.94 5Η
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.93 6Η
Χ’ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.82 7Η
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.80 8Η
ΓΚΕΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.76 9Η
ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.66 10Η
ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.54 11Η
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.42 12Η
ΓΟΥΛΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.35 13Η
ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.20 14Η
ΣΚΟΥΛΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2.98 16Η
ΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 2.90 17Η
ΓΡΙΒΑ ΛΥΓΕΡΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 5Χ50Μ ΠΚΒ
ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ 38΄΄75 1Η
ΑΟ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 39΄΄13 2Η
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ (1) 40΄΄69 3Η
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ (2)
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 5Χ50Μ ΠΠΒ 40΄΄44 1Η
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ