Για την Χίο αναχώρησαν χθες το μεσημέρι αεροπορικώς, οι Μικτές Ομάδες Νέων και Παίδων της Δωδεκανήσου, καθώς σήμερα ρίχνονται στην μάχη της 1ης φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής Εθνικών Ομάδων.
Οι Μικτές μας ομάδες στοχεύουν στην πρόκριση στην επόμενη φάση, γι’ αυτό και θέλουν να ξεκινήσουν νικηφόρα τις αναμετρήσεις τους, απέναντι στις ομάδες της ΕΠΣ Σάμου που είναι οι πρώτοι αντίπαλοι.
Να σημειώσουμε ότι τα παιχνίδια των Παίδων θα ξεκινήσουν στις 11:00 και των Νέων στις 13:00.
Αναλυτικά οι αποστολές των ομάδων μας:
Μικτή Νέων
1. ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
3. ΟΡΦΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΡΟΔΟΣ
4. ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣ
5. ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
6. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
7. ΛΙΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
8. ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ
9. ΠΕΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΞΑ Ψ.
10. ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΛΚΗ
11. ΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
12 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
13. ΔΟΥΚΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
14 ΛΥΚΟΠΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
15. ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΥΠΡΟΣ
16 ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
17. ΜΟΥΡΑΤΙ ΜΑΡΙΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ Γ.
18. ΚΑΡΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
19. ΠΗΣ ΒΗΣΑΡΙΩΝ ΔΟΞΑ Κ
20. ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
Μικτής Παίδων
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΟΔΟΣ
2. ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
3. ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
5. ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
6. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
7. ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ
8. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.
9. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
10. ΚΑΤΣΟ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΕΝΑ
11. ΚΟΥΛΛΑΛΙ ΕΡΝΕΣΤΟ ΑΡΕΝΑ
12 ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΕΝΑ
13. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΡΕΝΑ
14 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΜΠΑΝ ΑΡΕΝΑ
15. ΚΟΜΠΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
16 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ο.Α. ΚΩ
17. ΗΛΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ο.Α. ΚΩ
18. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Α. ΚΩ
19. ΡΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΜΗ
20. ΚΑΛΙΑΡΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΥΜΗ
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων
13ος όμιλος
1η αγωνιστική
Πέμπτη 4/1
• ΕΠΣ Σάμου- ΕΠΣ Δωδεκανήσου
• ΕΠΣ Λέσβου- ΕΠΣ Κυκλάδων
Ρεπό: ΕΠΣ Χίου
2η αγωνιστική
Σάββατο 6/1
• ΕΠΣ Δωδεκανήσου- ΕΠΣ Λέσβου
• ΕΠΣ Κυκλάδων- ΕΠΣ Χίου
Ρεπό: ΕΠΣ Σάμου
3η αγωνιστική
Κυριακή 7/1
• ΕΠΣ Κυκλάδων- ΕΠΣ Σάμου
• ΕΠΣ Χίου- ΕΠΣ Λέσβου
Ρεπό: ΕΠΣ Δωδεκανήσου
4η αγωνιστική
Δευτέρα 8/1
• ΕΠΣ Λέσβου- ΕΠΣ Σάμου
• ΕΠΣ Χίου- ΕΠΣ Δωδεκανήσου
Ρεπό: ΕΠΣ Κυκλάδων
5η αγωνιστική
Τετάρτη 10/1
• ΕΠΣ Σάμου- ΕΠΣ Χίου
• ΕΠΣ Δωδεκανήσου- ΕΠΣ Κυκλάδων
Ρεπό: ΕΠΣ Λέσβου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ