Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές, οι βοηθοί και οι παρατηρητές διαιτησίας των αναμετρήσεων της 18ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας στον 4ο όμιλο.
Ο ΓΑΣ Ιάλυσος θα υποδεχθεί την Κυριακή στις 15:00 τον Άγιο Ιερόθεο, με διαιτητή τον Μιχάλη Αντιπαριώτη από τον σύνδεσμο Ανατολικής Αττικής και βοηθούς τους Ηλία Μητάρη από τον σύνδεσμο Ανατολικής Αττικής και Κώστα Οικονόμου από τον σύνδεσμο Δυτικής Αττικής, ενώ παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο Γιώργος Κωστάκος από τον σύνδεσμο Πειραιά.
Ο Α.Σ. Ρόδος θα φιλοξενηθεί την Κυριακή στις 15:00 στο γήπεδο Ραφήνας από την τοπική Θύελλα, με διαιτητή τον Γιώργο Γκριτζέπη και βοηθούς τους Παναγιώτη Τσούκα και Νίκο Σταματόπουλο όλοι από τον σύνδεσμο Αρκαδίας, ενώ παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο Παναγιώτης Κούτουλας από τον σύνδεσμο Βοιωτίας.
Να σημειώσουμε ότι οι Νίκος Δημαράκης και Μάριος Ωραιόπουλος από τον σύνδεσμο της Δωδεκανήσου θα διευθύνουν δύο παιχνίδια του 4ου ομίλου. Ο πρώτος την αναμέτρηση Ηλυσιακός- ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ και ο δεύτερος το παιχνίδι Α.Ε. Κηφισιάς- Τριγλία Ραφήνας, όπου θα έχει για πρώτο βοηθό τον Γιώργο Μπαχαρίδη και αυτός από τον σύνδεσμο της Δωδεκανήσου.
Να αναφέρουμε επίσης ότι ο Νίκος Σταυριανός του συνδέσμου της Δωδεκανήσου ορίστηκε παρατηρητής διαιτησίας στο παιχνίδι του 3ου ομίλου, ανάμεσα στον Α.Ο. Ζευγολατειού και τον Παμβουπρασιακό που θα διεξαχθεί την Κυριακή στις 15:00.
Αναλυτικά:
Γ’ Εθνική Κατηγορία
4ος όμιλος
18η αγωνιστική
Κυριακή

● Δ.Γ. Φηρών Θήρας 11:30π.μ.
Πανθηραϊκός- Ιωνικός Νικαίας
Διαιτητές: Μανούχος, Δεληθοδωρής, Ντάλλας
Παρ. διαιτησίας: Τραινταφυλλίδης
● «Οικονομίδειο» 3:00μ.μ.
ΓΑΣ Ιάλυσος- Άγιος Ιερόθεος
Διαιτητές: Αντιπαριώτης, Μητάρης, Οικονόμου
Παρ. διαιτησίας: Κωστάκος
● Δ.Γ. Ραφήνας 3:00μ.μ.
Θύελλα Ραφήνας- Α.Σ. Ρόδος
Διαιτητές: Γκριτζέπης, Τσούκας, Σταματόπουλος
Παρ. διαιτησίας: Κούτουλας
● Δ.Γ. Νίκαιας 3:00μ.μ.
Προοδευτική- Ερμής Ζωνιανών
Διαιτητές: Κουκουλάς, Πρέντζας, Σαββόγλου
Παρ. διαιτησίας: Μαράνος
● Δ.Γ. Ζωγράφου 3:00μ.μ.
Ηλυσιακός- ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Διαιτητές: Δημαράκης, Σγουράκης, Φαγκρίδας
Παρ. διαιτησίας: Φάνος
● Παγκρήτιο 3:00μ.μ.
Εργοτέλης- Ατσαλένιος
Διαιτητές: Σωτηριάδης, Πάγκαλος, Δασκαλάκης
Παρ. διαιτησίας: Βάσσαλος
● «Ι. Ζηρίνης» 3:00μ.μ.
Α.Ε. Κηφισιάς- Τριγλία Ραφήνας
Διαιτητές: Ωραιόπουλος, Μπαχαρίδης, Κεφαλιανός
Παρ. διαιτησίας: Σουλτάνης
Ρεπό: Εθνικός Πειραιώς

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ